Tarihi oldukça eskilere dayanan yazılı basın kuruluşları ile kitlelere ulaşmanın pek çok avantajı vardır. Medyanın gücü ile tanıtılan her şeyin daha profesyonel ve güven verici olduğu düşünüldüğünde yazılı basın organlarının etkili bir şekilde kullanılması marka değerini ve bilinirliğini arttıran halka ilişkiler adımlarıdır. Pazarlama ve PR’ın birlikteliğinde doğan marka değerinin gücü yazılı basın kaynaklarıyla güçlendirilir. Basın bildirileri, medya kitleri, tanıtım toplantılarının duyuruları, marka yüzlerinin röportajları, ürün ve hizmet incelemelerinin tamamı yazılı basın alanında değerlendirebilecek ve marka bilinirliği arttıracak nitelikte içeriklerdir.

Yazılı Basın Araçları Nelerdir?

Ürün, hizmet ya da doğrudan markanız için yapılan yazılı basın projelendirmelerinde hedef kitlenizin en çok ilgisini çeken alanlarda proje özelinde içerikler hazırlanır. Yazılı basın için yapılan medya planlama süreçlerinden gazeteler, aylık dergiler, gazetelerin bölge ya da haftasonu özel ekleri, haftalık magazin dergileri, şehir özelinde çıkan şehir hayatı konseptli dergiler yazılı basın araçları arasında yer alır. Doğru hedef kitle analizi ile tanıtımların çıkacağı yazılı basın organları belirlendikten sonra ihtiyaca yönelik içeriklerin hazırlanması sürecinde de Projepr ekibi titizlikle çalışır. Geniş kitlelere ulaşmayı mümkün kılan yazılı basın organları sayesinde prestijli, güvenilir ve kapsamlı tanıtım çalışmaları yapılmaktadır.
Yerel ya da ulusal yazılı basın organları fark etmeksizin firmaların ihtiyaçları doğrultusunda planlamalar yapan Projemed’in medya partnerlikleri sayesinde markanız için yazılı basın kullanımını en etkin şekilde sağlayabilirsiniz. Yazılı basın ilişkileri koordine edilirken ürün, hizmet ya da markanın hangi yazılı basın kuruluşlarında öne çıkarılmasının daha verimli olacağına karar verilir.

Neler Yaptık?

Sizde burada yerinizi alın.
video1
yazili basin vatan
yazili basin esquire
video1
yazili basin vatan
yazili basin esquire
posta estetik eki yazili basin
cosmo yazili basin
yazili basin cosmopolitan

Kampanyanız hakkında konuşalım

Daha hızlı büyümeniz için size etkili çözümler sunalım.

Fields marked with an * are required