Son yıllarda, hem gelişen teknoloji hem de buna bağlı olarak insanların hızlı bilgi alma arzusu video kullanımını artırmış, yazı ve grafikler yerine, videoların tercih edilmesini sağlamıştır. Bu trende ayak uyduran markalar rakiplerini geride bırakırken, marka ve uygulama tanıtımında videolardan faydalanmayan markaların rekabet gücü zayıflamış ve hedef kitlelerine seslenebilmeleri daha zor hale gelmiştir. Veri dumanında kaybolmamak için markanızın asıl ihtiyacı! Çağımızdaki veri dumanı, herkesi esir almış durumda… İnsanlar gün içerisinde çok fazla sayıda bilgiye maruz kalıyor, bu bilgiler arasından seçim yapmak zorunda kalıyorlar. Bu noktada markaları, rakiplerine göre bir adım öne çıkaracak temel bir unsur var; video kullanımı!

MARKANIZ, UZMAN VİDEOLARI İLE BİR ADIM ÖNDE!

ProjeMed Yapım olarak, marka ve kurum tanıtımı ihtiyacınızı karşılıyor, markanızın çözüm ortağı oluyoruz. Marka ve ürün hikayenizi; müzik, animasyon, ses ve görüntü efektleri ile birleştiriyor, etkili ve akılda kalıcı bir forma sokuyoruz. Ayrıca hazırladığımız size özel uzman videoları ile potansiyel hedef kitlenizde markanıza dair farkındalık yaratıyor, satın alma kararlarını olumlu yönde etkiliyoruz. Videolar, insanlar tarafından daha kolay ve etkili şekilde algılanabiliyor. Videolu tanıtım, markaların veri dumanı arasında yok olmamaları için en büyük ihtiyaçlardan biri haline geliyor. Eğer siz de markanızın, diğer markalar arasından sıyrılmasını, ürünlerinizin ve yöntemlerinizin temel özelliklerini, kullanım alanlarını ve faydalarını hedef kitlenize en etkili şekilde sunmak istiyorsanız tanıtım konusunda bizden video desteği alabilirsiniz!

ProjeMed Yapım olarak, marka ve kurum tanıtımı ihtiyacınızı karşılıyor, markanızın çözüm ortağı oluyoruz. Marka ve ürün hikayenizi; müzik, animasyon, ses ve görüntü efektleri ile birleştiriyor, etkili ve akılda kalıcı bir forma sokuyoruz. Ayrıca hazırladığımız size özel uzman videoları ile potansiyel hedef kitlenizde markanıza dair farkındalık yaratıyor, satın alma kararlarını olumlu yönde etkiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz dijital platformlarda ve Türkiye’nin en iyi haber sitelerinde videolarınızı yayınlatabilir, geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayabiliriz.
Unutmayın ki; hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en etkili yol, kendinize ait uzman videolarınızdır…


Neler Yaptık?

Sizde burada yerinizi alın.
video1
Dr. Levent Türbedar CNN Türk
Doç. Dr. Emrullah Taşındı Hürriyet
hasan findik fox tv
video1
huseyin tirman ahaber
video1
huseyin tirman ahaber

Kampanyanız hakkında konuşalım

Daha hızlı büyümeniz için size etkili çözümler sunalım.

Fields marked with an * are required