Bizi bir de müşterilerimizden dinleyin!

Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin bizim için çok değerli yorumları...

Op. Dr. Ertan Sunay

Göz Hastalıkları Uzmanı


Op. Dr. Ali Genç

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı


Op. Dr. İbrahim Mesut

Üroloji Uzmanı


Doç. Dr. Ali Kubilay Korkut

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Mutlaka tanışıp dinlemelisiniz. Gerçekten ne iş yaptıklarını çok iyi bilen bir ekip. Tüm reklam araçlarını en doğru şekilde nasıl kullanmalısınız, bir de onlardan dinleyin derim. Reklam konusunda, talebinize göre projeleri zaten hazır diyebileceğim kadar noktaya temas edebiliyorlar. Projemed ile çalıştığım için gerçekten çok memnunum. Başarılarının devamını diliyorum.
muharrem-kuzkaya
Op. Dr. Muharrem Kuzkaya
Genel Cerrahi Uzmanı
Gerçekten işlerini severek ve profesyonelce yapan bir ekip. Ayrıca inanılmaz bir şekilde doğru reklam konusunda nokta atışı yapıyorlar. Nerelere temas edeceklerini çok iyi biliyorlar. Sizinle çalıştığım için çok memnunum. Emekleriniz için bir kez daha teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.
hueyin-tirman
Dr. Hüseyin Tırman
Medikal Estetik Hekimi
360 derece tüm reklam mantalitesini bünyelerinde barındırabilen bu ekiple mutlaka tanışmalısınız. İhtiyacınıza göre çalışmalar projeler üretip, hayata hızlı bir şekilde geçirebiliyorlar. Bunu en doğru ve hızlı şekilde profesyonellikle yapıyorlar. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi PROJEMED… :)
turker-ozyigit
Op. Dr. Türker Özyiğit
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
İşlerini ciddiye alan ve bir o kadar da eğlenceli çekimler gerçekleştiren bu dinamik ekiple çalıştığım için çok memnunum. Profesyonellikten ödün vermeden, ne yaptıklarını fazlasıyla bilen ve işlerine hakim olan bu ekiple mutlaka çalışmalısınız.
hatice-karslioglu
Dyt. Hatice Karslıoğlu
Diyetisyen
Pırıl pırıl bir ekiple çalıştığım için son derece huzurlu ve mutluyum. Genç ve dinamik olmalarının dışında, işlerinde gerçekten profesyonel olduklarını söyleyebilirim. Yapacağınız çalışmadan büyük bir keyif ve memnuniyet duyacağınızdan şüpheniz olmasın. İyi ki çalışmışım.
emre-karatekelioglu
Op. Dr. Emre Karatekelioğlu
Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları Uzmanı