Firmaların kitleleri ile ilk etkileşime geçtikleri an bıraktıkları etki çok önemlidir. Bu etkinin en üst düzeyde olması için doğru ürün, hedef kitle ve konsept analizleri yapılmalı, ürün, hizmet veya marka sosyolojik anlamda detaylı bir şekilde değerlendirilmeli ve elde edilen tüm veriler bir araya getirilerek kurumsal kimlik tasarımı ortaya çıkarılmalıdır. Her aşamasında büyük bir özen isteyen ve firmanın olası partnerlerinde ve müşterilerinde bırakacağı ilk izlenimi sağlayacak olan kurumsal kimlik tasarımı Projepr’ın deneyimli ekibi tarafından özenle, ihiyaca ve hedef kitleye yönelik hazırlanır.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Firmaların partner ve hedef kitlelerine kendilerini ifade etmeye başladıkları ilk anda gösterdikleri imaja kurumsal kimlik adı verilmektedir. Firmanın kendini, hizmetlerini veya ürünlerini ne şekilde ifade etmek istediğine göre kurumsal kimlik konsepti değişebilir. Kurumsal kimlik tasarımının oluşturulmasında firmanın sektörü, kitlesi, hedefleri ön plana çıkarken mutlaka izlenmesi gereken belirli adımlar vardır. Projemed tam bu noktada kurumsal kimlik tasarımı ile ilgili ihtiyaçlarınızı uzmanlığı sayesinde eksiksiz bir şekilde gidermektedir. Standart bir logo tasarımından çok daha fazlasını içeren kurumsal kimlik oluşturma sürecinde görsel olarak insanları etkileme temelleri üzerine kurulu, görsel hafızada kalıcı olmayı sağlayan renk ve şekil seçim tekniklerinin yer aldığı uygulamalar yapılmaktadır.

Kurumsal kimlik oluşturma sürecini titizlikle organize eden Projemed ekibi ile güvenilir, uluslararası standartlara uygun, hedef kitlenizin ve partnerlerinizin ilgisini çeken bir imaja sahip olabilirsiniz. Kurumsal kimlik oluşturma sürecini firmanızın ilgili bölümü ile iş birliği yaparak sürdüren Projemed ekibi firmanın ve sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Yüksek çözünürlüklü, tamamen size özgün ve eşi benzeri olmayan çalışmalar ile kurumsal kimlik oluşturma sürecini tamamlayan Projemed ekibi ile firma imajınız tam ihtiyacınıza göre şekillenir.

Neler Yaptık?

Sizde burada yerinizi alın.
video1
özel pendik bolge kartvizit
video1
özel pendik bolge ilan
video1
özel pendik bolge katolog

Kampanyanız hakkında konuşalım

Daha hızlı büyümeniz için size etkili çözümler sunalım.

Fields marked with an * are required