Merak etmeyin, emin ellerdesiniz...

Markanızı, kurumunuzu veya isminizi fark edilir yapalım! Sektöre ve rakiplere karşı üstünlük sağlayabilecek, stratejik iletişim planlarına uygun olarak etkinlik ve proje yaratmak bizim işimiz.

ProjeMED, internetten ve tüm reklam mecralarından verim almak isteyen tüm markalara 360 derece entegre dijital pazarlama ve reklam hizmeti sunar

ProjeMED Yapım, reklam dünyasında, markanızın rekabet gücünü artırmak için, değerinize değer katmanın ve sizin adınaza yaratıcılık peşinde olan bir şirkettir. Siz değerli müşterilerimiz için, offline ve online kavramını bünyesinde toplamış, hedef kitlenizde en yüksek erişimi ve verimi elde etmenizi amaçlayan çözüm odaklı dinamik bir sağlık ajansıdır.
ProjeMED, tecrübesiyle, markaların, kurumların, strateji, planlama, uygulama ve analiz aşamalarında müşteri odaklı yaklaşımı ile geleneksel ve dijital dünyada doğru konumlanmaları ve öne çıkmaları için çalışan 360 derece yeni nesil bir reklam ajansıdır.

157

Gazete Eki

79

Tanıtım Filmi

2461

Video Çalışması

489

Mutlu Müşteri

2697

Başarılı Kampanya

58

SEO Çalışması

Markanıza özel kısa, orta ve uzun vadeli stratejiler oluşturuyoruz. Gerçekçi ve hedef odaklı stratejiler ile başarıya ulaşan markalarımız arasına katılın!

İşimizde tutkuluyuz!

Projelerin büyüklüğü veya küçüklüğü bizi ilgilendirmiyor, biz her müşterimizi mutlu etmenin peşindeyiz.