Jenerik ve Müzik

No Comments

Duyulduğu anda markanızı çağrıştıracak bir melodi sizin artık “ses logo”nuzdur.

Herhangi bir kamera kaydı üzerine müzik eklenmesi işlemine verilen isimdir. Kurumsal kimlik çalışmaları sırasında, genellikle gözden kaçırılan konular içindedir. Ancak tanıtım filmi işlemlerinin olmazsa olmazları arasında yer alır.

jenerik-ve-muzik

Ses çalışmalarında süre kısa tutulduğu için dileyen firmalara telif hakkı olmayan müziklerden tanıtım filmi müziği hazırlanabilmekte. Her kuruluşun kimliğine ve hitap ettiği kitleye uygun olarak kullanılan müzikler akılda kalıcı ve olumlu bir etki oluşturacaktır.

Tanıtım filminizin eksiksiz olmamasını istiyorsanız elbette güzel bir tanıtım filmi müziği seçerek çekiminize dahil etmelisiniz. Montaj sırasında gerçekleştirilecek bu işlemler için önceden araştırma yaparak kendi müziğinizi belirleyebilir, var olan müziğinizi kullanabilir, ya da size bu hizmeti vermemizi isteyebilirsiniz.

Telif hakkını alarak hiçbir sorun yaşamadan, tanıtım filmi müziği kullanarak daha güvenli işler yapıyor, memnuniyetinizi ilk sırada tutuyoruz. Ayrıca:
• akılda kalmak,
• etkili bir sunum yapmak,
• izleyenleri etkilemek,
• rakiplerinizin önüne geçmek,
• kurumsallığınızı göstermek istiyorsanız müzik düzenleme yaptırmalısınız.

services-strategy-on-light1-440x440

 

Firma Tanıtım Filmi olarak deneyimli ekibimizle size özel müziği buluyoruz. Binlerce tanıtım filmi müziği arşivimizin içinden en uygun olanını seçiyor ve tanıtım filminiz ile bütünleştiriyoruz. Unutulmaz bir film ve tanıtım yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz

 

Projeleriniz hakkında konuşalım...

Yatırımınızdan maksimum geri dönüş almak için bize ulaşın.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

Tüm yazılar